برنامه هفتگی

شنبه

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:15تا ساعت 17:30

دوره فشرده 9 ماه

سجاد عرب

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

pockets 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 14:30

family 3

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 1

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family starter

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

Top Notch 2

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت13:45تا ساعت 15:00

first 2

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

Top Notch 2

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

first 2

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

show and tell

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

family 2

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 3

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

magic 1

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

Top Notch 1

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:25

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

یکشنبه

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

هانیه اقابالی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

pockets 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 14:30

family starter

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 1

محدثه شبانی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

Top Notch fun

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

magic 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 4

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 2

محدثه شبانی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 1

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family starter

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 3

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 12:45

family 2

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

show and tell

حدیثه شجاعی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

Top Notch fun

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

first 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family 1

حدیثه شجاعی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

دوشنبه

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:15تا ساعت 17:30

pockets 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 14:30

family 3

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 1

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family starter

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

Top Notch 2

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت13:45تا ساعت 15:00

first 2

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

Top Notch 2

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

first 2

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

show and tell

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

family 2

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 3

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

magic 1

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

Top Notch 1

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:25

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

سشنبه

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

هانیه اقابالی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

pockets 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 14:30

family starter

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 1

محدثه شبانی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

Top Notch fun

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

magic 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 4

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 2

محدثه شبانی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 1

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family starter

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 3

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 12:45

family 2

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

show and tell

حدیثه شجاعی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

Top Notch fun

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

first 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family 1

حدیثه شجاعی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

چهارشنبه

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:15تا ساعت 17:30

family 1

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

pockets 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 14:30

family 3

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 1

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family starter

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

Top Notch 2

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت13:45تا ساعت 15:00

first 2

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

Top Notch 2

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

first 2

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

show and tell

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

family 2

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 3

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

magic 1

محدثه کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

Top Notch 1

مبینا جعفری

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:25

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

پنج شنبه

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

هانیه اقابالی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family starter

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 1

محدثه شبانی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

Top Notch fun

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

magic 2

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت08:55تا ساعت 10:10

family 4

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 2

محدثه شبانی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 1

حدیثه کاظم آبادی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family starter

پرستو کریمی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

family 3

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت10:15تا ساعت 11:30

Top Notch 1

سمیرا ملکی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت11:30تا ساعت 12:45

family 2

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

family 1

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

show and tell

حدیثه شجاعی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

Top Notch fun

حدیثه بوربور

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

first 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت16:20تا ساعت 17:35

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

family 1

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت17:45تا ساعت 19:00

fce

استاد صاحبی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family 2

شیما تاجیک

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family starter

مرتضی سعادتمند

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت19:05تا ساعت 20:20

family 1

حدیثه شجاعی

شعبه اول فرهنگ نوین کلاس شعبه 2

از ساعت15:00تا ساعت 16:15

جمعه

بدون برنامه