021-36026572

Family & Friends 2

Family & Friends 2

Family & Friends 2

1403/04/31
دسته بندی:
کتاب 4 ترمه
سطح نوجوانان
Student book & Workbook

معرفی کتاب زبان فمیلی اند فرندز 2

زبان آموزان از طریق کتاب American Family and Friends 2 2nd می‌توانند کلیه حروف الفبای انگلیسی را با مثال‌های فراوان به آسانی فرا گیرند. این سری توسط Noami Simmos نوشته شده است. لازم به ذکر است که این سری با به کارگیری قوی‌ترین متدهای آموزشی سعی در آموزش از طریق روش TPR (روش فیزیکی) را دارد که تمرکز ویژه‌ای بر روی تکرار یک عمل و یادگیری از طریق تکرار منظم آن دارد. این کتاب سومین کتاب از سری کتاب های Family and Friends است و بدلیل داشتن تنوع زیاد در موضوعات، کتابی مورد علاقه برای نوآموزان زبان نیز است.

ویژگی‌های کتاب American Family and Friends 2 ویرایش دوم

  • ساختار و گردآوری مطالب: کتاب فوق از ۱۵ درس تشکیل شده است که هر درس با معرفی و توضیحات گرامری خود در تلاش است تا کودکان را با محیط پیرامونشان آشنا کند؛ همچنین در شروع هر درس متن2ها و لغات متنوعی به کار رفته‌اند تا برای نوآموزان انگیزه‌ای باشد تا در محیط‌های گوناگون در ارتباط با افراد مختلف درباره‌ی هر موضوعی، به راحتی صحبت و اظهار نظر کنند.
  • صداها و تلفظ: فونیکس، الفبا، صداها و نحوه‌ی تلفظ آن‌ها به صورت بسیار ساده به طور کاملا کاربردی به نوآموزان آموزش داده شده است تا آنها کلمات را به درستی تلفظ کنند.
  • تقویت هر چهار مهارت زبان انگلیسی: این کتاب بر روی هر چهار مهارت زبانی کار کرده است. تمام کلمات و جملات کلیدی پرکاربرد برای تقویت مهارت صحبت کردن و نوشتن با موضوعاتی از قبیل مدرسه، خانواده و جامعه در این کتاب آموزش داده شده است.
  •  تصاویر جذاب و رنگارنگ: این کتاب با استفاده از تصاویر رنگی، آموزش را برای کودکان جذاب‌تر می‌کند و یادگیری را برای آنها مهیج‌تر می‌کند.
  • این دوره کتاب، برای رده سنی نوجوانان سال طراحی و تنظیم شده است.

دید کلی درباره‌ی کتاب فمیلی اند فرندز 2

 این کتاب به سرعت روی مهارت‌های گفتاری و نوشتاری زبان‌آموزان تاثیر می‌گذارد و آنها به صورت روزافزون این دو مهارت را به شکل کاربردی و هماهنگ ارتقا می‌دهد. در این سری سعی گردیده تا با استفاده از عکس‌های متنوع و جذاب، نوآموز را ترغیب به یادگیری کند. لازم به ذکر است کتاب فمیلی از لحاظ دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرین‌های مشخص برای تعیین سطح زبان آموز و حمایت کامل از معلم و پدر و مادر به شکل چشم گیری توجه زبان آموزن را جلب کرده است.

کتاب های مکمل برای American Family and Friends 2 ویرایش دوم 

  1. کتاب Workbook: این کتاب کار تمام مطالب، نکات و متن‌های خواندن را پس از تدریس از نوآموزان انتظار دارد تا آنها هرآنچه که آموخته‌اند را تمرین و تکرار کنند تا در موقعیت‌های واقعی و طبیعی عملکرد صحیح و کاربردی داشته باشند.