021-36026572

Family & Friends 1

Family & Friends 1

Family & Friends 1

1403/04/31
دسته بندی:
سطح نوجوانان
Student book & Workbook

معرفی کتاب Family & Friends 1

کتاب American Family and Friends 1 2nd پس از سطح پیش نیاز Starter، اولین کتاب از سری کتاب های Family and Friends است که مناسب سطح پایه می‌باشد. سری کتاب فمیلی اند فرندز توسط Noami Simmos نوشته شده. این دوره مختص آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان می‌باشد که در شش سطح و توسط انتشارات آکسفورد چاپ و منتشر گردیده است. زبان آموزان با استفاده از این کتاب می‌توانند کلیه حروف الفبا را با مثال های فراوان به آسانی فرا بگیرند.

لازم به ذکر است که این سری با به کارگیری قوی‌ترین متدهای آموزشی سعی در آموزش از طریق روش TPR (روش فیزیکی) را دارد که تمرکز ویژه‌ای بر روی تکرار یک عمل و یادگیری از طریق تکرار منظم آن دارد. در ضمن در کتاب امریکن فمیلی اند فرندز یک به دلیل داشتن تنوع وسیعی از رنگ‌ها، کتاب مورد نظر موجب ایجاد علاقه و انگیزه در نوآموزان زبان نیز می‌شود، از این رو از عوامل تاثیر گذار در افزایش انگیزه زبان آموزان کودک و نوجوان موضوعات جذابی هستند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: حیوانات، رنگ ها، اعداد، غذاها، نوشیدنی‌ها. افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.شما می‌توانید فایل صوتی را با عکس مرتبط به آن باهم گوش دهید.


ویژگی کتاب family and friends 1

  • تنظیم و گردآوری مطالب: این کتاب از ۱۵ درس تشکیل شده که هر درس در تلاش است تا کودکان را با محیط پیرامونشان آشنا کند و مباحث گرامری را با مثال‌ها و کلمات پرکاربرد به آنها آموزش دهد.
  • صداها، الفبای آوایی: علائم آوایی مانند فونیکس، الفبا، صداها و نحوه‌ی تلفظ آنها به صورت بسیار ساده آموزش داده شده‌اند تا خوانندگان، کلمات و عبارات را به درستی و به طور کاربردی در مکالمه‌های خود استفاده کنند.
  • کتاب Workbook: این کتاب یکی از ضروری‌ترین کتاب‌های جانبی و تقویتی است که خوانندگان برای تقویت و کاربردی سازی مطالبی که در کتاب اصلی آموخته‌اند را می‌توانند در این کتاب تمن و بازنویسی کنند.

دید کلی درباره‌ی کتاب امریکن فمیلی اند فرندز 1 ویرایش دوم

کتاب امریکن فمیلی 1 ویرایش جدید به طور کلی یک کتاب چهار مهارتی است که تمرکز ویژه‌ای بر روی دو مهارت گفتاری و نوشتاری دارد و خوانندگان را در تمام شرایط آماده می‌کند تا بتوانند با افراد مختلف به راحتی ارتباط برقرار کنند. با تنوع موضوعات، کلمات جذاب و جالب، متن‌ها را بخوانند و از خواندن آنها لذت ببرند.