021-36026572

Family & Friends 3

Family & Friends 3

Family & Friends 3

1403/04/31
دسته بندی:
سطح نوجوانان
Student book & Work

معرفی کتاب Family & Friends 3

کتاب American Family and Friends 3 2nd چهارمین کتاب از سری کتاب های Family and Friends است و برای رده سنی نوجوانان ۶ تا ۱۲ سال با سیستم و لهجه آمریکایی طراحی و تنظیم، توسط Noami Simmos نگارش و انتشارات جهانی Oxford چاپ و منتشر شده است. این کتاب کاربردی با هدف ارتقای سطح پایه ی زبانی کودکان و نوجوانان، توجه میلیون ها زبان آموز و مدرس را به خود جلب کرده. در امریکن فمیلی اند فرندز سه ویرایش دوم، زبان آموزان کلمات و عبارات کوتاهی را با مثال های فراوان با لذت فرا خواهند گرفت. لازم به ذکر است که این سری با بکارگیری به روزترین متدهای آموزشی سعی دارد در آموزش از طریق روش TPR (روش فیزیکی) نهایت بهره را ببرند که به موجب آن، زبان آموزان به راحتی میتوانند با تکرار یک عمل منظم، مطالب را کاربردی بیاموزند. همچنین، این کتاب به دلیل داشتن تنوع رنگ های گوناگون، علاقه و انگیزه در نوآموزان را چندبرابر و آنها را برای یادگیری مطالب بیشتر ترغیب می کند، در ضمن خوانندگان کتاب لندی می توانند نظرات و ایده های خود را با فروشگاه آنلاین کتاب لند به اشتراک بگذارند، و از طریق موضوعاتی که در زیر ذکر شده اند به مرور می توانند درباره کاربردی ترین مباحث بنیادین صحبت و اظهار نظر کنند.

 • حیوانات جذاب و بامزه و انواع آنها
 • رنگ ها و انواع آنها، و لذت رنگ آمیزی
 • اعداد و کاربرد آنها در بازی های گوناگون
 • غذاهای خوشمزه و خوش رنگ و انواع آنها
 • نوشیدنی های گوناگون و علاقه های گوناگون نسبت به آنها


ویژگی های کتاب American Family Friends 3 ویرایش دوم

 • ساختار و گردآوری مطالب: تمامی 15 درس کتاب فمیلی اند فرندز 3 در این راستا تنظیم شده است تا مبانی و توضیحات گرامری را در قالب موقعیت های واقعی و طبیعی زندگی روزمره به زبان آموزان آموزش دهد،از این رو در هر درس متن ها و لغات متنوع بهترین محرک برای یادگیری مهارت های خواندن به شما میرود.
 • صداها و تلفظ: فونیکس،علائم آوایی،صداها و نحوه ی تلفظ آنها باعث می شود تا زبان آموزان کودک و نوجوان در تلفظ حروف و کلمات هیچ مشکلی نداشته باشند و در ارتباط با دیگران به شکل کاملا سلیس و شیوا، انگلیسی صحبت کنند.
 • تقویت هر چهار مهارت زبان انگلیسی: این کتاب تمام چهار مهارت زبانی را آموزش داده است. تمام کلمات و جملات کلیدی پرکاربرد برای تقویت مهارت صحبت کردن و نوشتن با موضوعاتی از قبیل مدرسه،خانواده و جامعه در این کتاب آموزش داده شده است.
 • تصاویر جذاب و رنگارنگ: این کتاب با استفاده از تصاویر رنگی، آموزش را برای کودکان جذاب تر میکند و یادگیری را برای آنها مهیج تر میکند.
 • ارائه ی دو سی دی صوتی: این دو سی دی در روند آموزش شنیداری بیشترین و موثرترین اثر را در ذهن زبان آموزان می گذارد و آنها می توانند ابتدا مطالب را گوش کنند و تمرین ها را حل کنند تا در مهارت صحبت کردن بازخورد خوبی داشته باشند.

این کتاب، ابتدا مهارت های صحبت کردن و شنیداری زبان آموزان را تحت تاثیر قرار میدهد که به دنبال آن مهارت های خواندن و نوشتن نیز به سرعت به طور هماهنگ تقویت می شوند. در این سری عکس های جذاب و هیجان انگیز به یادگیری بیشتر و تنوع وسیعی از مطالب کمک شایانی می کند.

کتاب های مکمل برای فمیلی اند فرندز ویرایش دوم

 • کتاب Workbook: این کتاب کار تمام مطالب، نکات و متن های خواندن را پس از تدریس از نوآموزان انتظار دارد تا آنها هرآنچه که آموخته اند را تمرین و تکرار کنند تا در موقعیت های واقعی و طبیعی عملکرد صحیح و کاربردی داشته باشند.