021-36026572

Family & Friends 4

Family & Friends 4

Family & Friends 4

1403/04/31
دسته بندی:
کتاب 4 ترمه
سطح نوجوانان
Student book & Workbook

معرفی کتاب Family & Friends 4

کتاب American Family and Friends 4 2nd، پنجمین سطح از سری 7 جلدی امریکن فمیلی اند فرندز ویرایش دوم هست که توسط نویسنده Noami Simmos نگارش شده و انتشارات جهانی Oxford چاپ و منتشر کرده است، سری کتاب های Family and Friends بی شک از آن دسته کتاب های آموزشی هستن که برای تقویت کودکان و نوجوانان و همچنین مدرسان از اهمیت بسیار بالا و ویژه‌ای برخوردارند. در این کتاب زبان آموزان می توانند تمام مهارت های چهارگانه انگلیسی را با لذت و تفریح همراه با مثال ها و تمرین های به خصوص به طور همزمان بیاموزند لازم به ذکر است که این سری با بکارگیری قوی ترین متدهای آموزشی سعی در آموزش از طریق روش TPR (روش فیزیکی) را دارد که تمرکز ویژه‌ای بر روی تکرار یک عمل و یادگیری از طریق تکرار منظم آن دارد. همچنین خوانندگان می توانند از طریق رنگ ها، انگیزه بیشتری برای یادگیری و تحلیل مطالب پیدا کنند که این خود تحریک مناسبی برای ارتقای نوشتن و صحبت کردن به شمار می‌آید.

برخی موضوعات با ارزش کتاب Family and Friends 4

  • سفر به کشورهای بسیار دور و ناشناخته
  • اثاث خانه و کمک به بهتر کردن تنوع دکوراسیون متنوع
  • حیوانات و شناسایی زیست بوم آنها
  • محیط زیست و دانشمندان
  • رشته‌های دانشگاهی


 کتاب های مکمل American Family And Friends 4 2nd 

  1. کتاب Reading and Writing: این دوره‌ی 6 جلدی به ازای سطوح کتاب ها دو مهارت کلیدی خواندن و نوشتن از آن دسته مهارت هایی است که در آن میزان یادگیری کلمات و جملات مفهوم و صدق پیدا می‌کند و با توجه به تصاویر، آنها می‌توانند ارتباط کلمات و جملات را به راحتی درک کنند و به تدریج دایره لغت خود را افزایش دهند.
  2. کتاب Grammar: این سری دارای 6 جلد گوناگون دارای سطح های گوناگون است و خوانندگان را از لحاظ گرامر، ساختار و جمله بندی تقویت می‌کنند، در نتیجه، در گفتگوها و نوشتن، به تغییرات چشمگیری دست پیدا کنند.
  3. کتاب های داستان: داستان‌هایی که ارائه شده اند براساس سطح های مختلف کتاب اصلی طراحی شده اند تا خوانندگان سطح به سطح رو به پیشرفت بروند، کلمات، جملات و تعریف هایی که در متن استفاده شده اند، باعث می شوند خوانندگان مهارت خواندن خود را به طور ناخودآگاه تقویت کنند.

ویژگی کتاب  Family and Friends 4 

  1. تنظیم و گردآوری مطالب: این کتاب از 20 درس تشکیل شده است که هر درس مباحث و موضوعات گوناگونی را معرفی و تدریس می کند و به موجب آن خوانندگان می توانند از موضوعاتی فراتر از مباحث عادی و روزمره بهه مند شوند، از این رو کلمات پرکاربرد مربوط به هر مبحث به خوانندگان آموزش داده شده اند.
  2. کتاب Workbook: از مهم ترین ویژگی هایی که خوانندگان و زبان آموزان باید مهم بدانند و آن را لازمه یادگیری و فراگیری جامع مطالب قرار دهند، کتاب تمرین و کار است و یکی از ضروری ترین کتاب های جانبی و تقویتی به شمار می آید.