021-36026572

Family & Friends 5

Family & Friends 5

Family & Friends 5

1403/04/31
دسته بندی:
سطح نوجوانان
Student book & Workbook

معرفی کتاب Family and Friends 5 

کتاب American Family and Friends 5 2nd ششمین سطح از سری 7 جلدی امریکن فمیلی اند فرندز ویرایش دوم است که با قلم Noami Simmos به رشته تحریر در آمده و توسط انتشارات جهانی Oxford منتشر شده است، سری کتاب های Family and Friends یکی از کتاب هایی است که اصول اولیه ی یادگیری انگلیسی را به کودکان و نوجوانان از همان ابتدا به صورت ناخودآگاه آموزش می دهد و فرصت هایی را به آنها ارائه می دهد تا کلمات و گرامر انگلیسی را درون جمله ها و متن های گوناگون بیاموزند. لازم به ذکر است که این سری با بکارگیری قوی ترین متدهای آموزشی سعی در آموزش از طریق روش TPR (روش فیزیکی) را دارد که تمرکز ویژه ای بر روی تکرار یک عمل و یادگیری از طریق تکرار منظم آن دارد. همچنین خوانندگان می توانند از طریق رنگ ها، انگیزه‌ی بیشتری برای یادگیری و تحلیل مطالب پیدا کنند که این خود تحریک مناسبی برای ارتقای نوشتن و صحبت کردن به شمار می آید.

برخی موضوعات با ارزش کتابFamily and Friends 5

  • سفر به کشورهای بسیار دور و ناشناخته
  • اثاث خانه و کمک به بهتر کردن تنوع دکوراسیون متنوع
  • حیوانات و شناسایی زیست بوم آنها
  • محیط زیست و دانشمندان
  • رشته های دانشگاهی

ویژگی کتاب Family and Friends 5 

  • تنظیم و گردآوری مطالب: این کتاب از 20 درس تشکیل شده است که هر کدام در راستای معرفی و آموزش موضوعات گوناگون تنظیم و طراحی شده است که به موجب آن خوانندگان می توانند درباره ی هر موضوعی حرف هایی برای گفتن و نوشتن داشته باشند.
  • کتاب Workbook: در این کتاب، زبان آموزان می توانند هر آنچه که در کتاب اصلی خود آموخته اند را در آن تمرین و تکرار کنند و از آموخته های خود مطمئن شوند.

در این کتاب 4 مهارت اصلی خواندن و نوشتن، صحبت کردن و گوش کردن به طور مفصل به زبان آموزان معرفی و با آنها تمرین شده اند و آنها را برای صحبت کردن تمام موقعیت های زندگی روزمره و ملموس آماده می کند و از طرف دیگر مهارت های کلمات و گوش کردن را در جهت صحبت کردن تقویت می کند.