021-36026572

First Friends 1

First Friends 1

First Friends 1

1403/04/31
دسته بندی:
سطح خردسالان
Student Book & Workbook

معرفی کتاب امریکن فرست فرندز American First Friends 1 

کتاب American First Friends 1 جهت آموزش و آشنایی کودکان با زبان انگلیسی توسط خانم Susan Lannuzzi در اندازه رحلی یا A4 در سطح پایه، با لهجه آمریکایی طراحی، تنظیم و نوشته شده. مجموعه کتاب های فرست فرندز به طور کلی دارای سه سطح برای آموزش انگلیسی به کودکان توسط انتشارات Oxford گردآوری و چاپ شده که با بهترین کیفیت و قیمت در وبسایت کتابلند موجوده. کتاب فرست فرندز 1، قدم به قدم زبان انگلیسی رو به شکل جذابی آموزش میده، بطوریکه هنگام شروع آن در مدت زمان کوتاه تغییرات رو در کودکان دلبندتان احساس خواهید کرد. کتاب امریکن فرست فرندز 1 با بهره‌گیری از عکس‌ها و فرمت‌های آموزشی جذاب، سعی در تغییر رویکرد های تکراری آموزشی داره و خود این مسئله موجب محبوب شدن و متمایز شدن این سری گردیده. همچنین زبان آموزان میتونن برای آشنایی با موضوعات دلنشین و کودکانه این کتاب، به موارد زیر توجه کنن و یاد بگیرن:

سلام و احوالپرسی، آشنایی با رنگ ها، دنیای اسباب بازی ها، اجزای صورت، لباس، غذا، مزرعه، تفاوت ها و تضادها درباره‌ی آیتم های بزرگ و کوچک


ویژگی های کتاب آموزشی زبان First Friends 1 

کتابی بخصوص برای کودکان: اگر در سطح پایین و متوسطی از زبان انگلیسی قرار داشته باشین، این کتاب برای شما و کودکان کاملا مناسبه و میتونه نکات بسیار کوچک و مهم رو با روش های بروز و مدرن، آهسته بهتون یاد بده و شما رو برای ترم های بالاتر آماده کنه.

 قسمتی برای تمرین ها در کتاب دانش آموز: کتاب کار و تمرین به طور جداگانه برای زبان آموزان طراحی شده تا کودکان بتونن هر آنچه که در درس ها یاد میگیرن رو تکرار و تمرین کنن، تا ملکه ذهنشون شه.

دارای فایل های صوتی: لوح فشرده‌ای به همراه کتاب برای ارائه فایل های شنیداری قرار داده شده که می تونه سطح شنیداری و لیسنینگ خواننده رو تقویت کنه، که این امر باعث عادت کردن گوش ها به جملات انگلیسی و تقویت قدرت شنوایی توسط اسپیکینگ خواهد شد.

طراحی متفاوت: گرافیک جذاب ‌و نزدیک بودن به دنیای کودکان از نکات قابل توجه در کتاب فرست فرندز 1 هست که به جذاب‌تر شدن کتاب و آموزش انگلیسی کمک می کنه.

آموزش به همراه موسیقی: همراهی و آموزش با شعر و آهنگ که در لطافت و روند سریع آموزش نقش به‌سزایی داره که از شاخصه های مهم فرست فرندز به شمار میره.

 فضاهای سرگرم کننده: این کتاب کودکان رو در فضایی سرگرم کننده ‌و بازی گونه در روند یادگیری قرار میده تا اونا بتوانند از یادگیری نهایت لذت را ببرند و براشون کسل کننده نباشه.

دیدکلی درباره ی کتاب فرست فرندز 1

به طورکلی کتاب American First Friends 1 یکی از بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان به شمار میره و رویکرد و هدف کتاب فرست فرندز 1 بیشتر بر آموزش تصویری زبان انگلیسی تکیه داره، از این رو، آموزش زبان به کودکان روال خاص خودش رو داره و نباید روش های فراگیری زبان بزرگسالان رو برای کودکان هم بکار برد. شاید اگر بزرگسالان هم با این روند جلو بروند، نتیجه‌ی بهتری را در مطالعه‌ی زبان انگلیسی خواهند گرفت زیرا کودک به سمت هر چه که دنیای رنگارنگی داشته باشه به راحتی جذب میشه، بنابراین به طور مثال تصویر یک گربه را نقاشی کنین و بعد کلمه‌ی cat را تکرار کنین، یا کلمه cat را طوری نقاشی وار بنویسین که شبیه گربه باشه.