021-36026572

First Friends 2

First Friends 2

First Friends 2

1403/04/31
دسته بندی:
سطح کودکان
Student Book & Workbook

معرفی کتاب فرست فرندز First Friends 2

کتاب American First Friends 2 دومین سطح از مجموعه ۳ جلدی فرست فرندز در اندازه‌ی رحلی یا بزرگه که در راستای آموزش قدم به قدم، انگلیسی رو به کودکان آموزش میده و برای کودکان کاملا مناسبه. اندازه‌ی این کتاب در سایز رحلی، با جلد آبی رنگ، تهیه و‌ توسط خانم Susan Lannuzz گردآوری و نوشته شده. این کتاب آموزشی بدون شک به عنوان زمینه ساز آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به شمار میره و جزء مشهورترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی کودکان در دنیاس که میتونین در وبسایت کتابلند سفارش بدین. پس از گذر از کتاب اول این دوره، باید کودک دلبند خود را برای فراگیری مطالب پیشرفته تر آماده کنین تا با سرعتی بیشتر به سمت هدفشون حرکت کنند، اینم بگم که در کتاب امریکن فرست فرندز ۲ برخلاف شماره ۱ که به آموزش موارد ابتدایی زبان پرداخته، مطالب جدیدتر و تکمیل تری رو با روشهای جذاب و گیرا آموزش داده خواهند شد، از این رو، در موارد زیر می توان به موضوعات جذاب و کودکانه در زیر اشاره کرد: برقراری ارتباط ( سلام و احوالپرسی)، آشنایی با عناوین اشکال و رنگ ها، نسبت ها و اعضای خانواده، جشن و میهمانی، زندگی با حیوانات خانگی، کلاس درس و غیره.


ویژگی های کتاب آموزش زبان First Friends 2

تعداد درس ها و استفاده از متن ها و شعرهای جذاب: این کتاب به طور کلی دارای 10 درس سرگرم کننده و مفیده که با بهره‌گیری از روش های متفاوت متون رنگی و شعرهای مختلف در یادگیری کودکان تاثیر چشم گیر و مفیدی داره.

فایل صوتی مرتبط با لیسنینگ های کتاب: زبان آموزان کوچک ممکنه از میزان اهمیت منابع صوتی و هیجان انگیز کتاب مطلع نباشن و این وظیفه خانواده در کمک به کودکان در حین یادگیری زبان انگلیسیه تا از سی دی ارائه شده در این کتاب نهایت استفاده را ببرند.

مکالمات کاربردی: طراحی مکالمات کوچک ‌و‌ کاربردی در هر درس به صورت غیر مستقیم، کودکان را در جریان آشنایی با دیالوگ سازی و صحبت کردن با استفاده از کلمات و جملات ساده و پرکاربرد در زبان انگلیسی قرار میدهد. واقعیت مطلب اینه که کودکان در قالب سرگرمی و شادی می تونن با لذت، هیجان کودکانه را تجربه کنن و هر مفهومی رو به خوبی بیاموزن و تمرین ها رو با استفاده از تصاویر رنگارنگ و بازی های جذاب به راحتی یاد بگیرن.