021-36026572

First Friends 3

First Friends 3

First Friends 3

1403/04/31
دسته بندی:
سطح خردسالان
Student Book & Workbook

معرفی کتاب فرست فرندز First Friends 3 

American First Friends 3 سومین و آخرین سطح از مجموعه امریکن فرست فرندز در اندازه رحلی می باشد که توسط Susan Lannuzzi با لهجه و سیستم آمریکایی به نگارش درآمده و در انتشارات جهانی آکسفورد به چاپ رسیده. سری محصولات First Friends فرست فرندز گزینه مناسبی برای زبان آموزان خردسال در حال پیشرفت است. این کتاب پس از خواندن شماره ۱ و ۲ فرست فرندز مورد استفاده قرار می گیره، از این رو با پیشرفت زبان آموز کوچک‌ ما، موضوعات این کتاب کمی بزرگ تر میشن و به علت داشتن محتوای غنی می تونه کودکان بسیار زیادی رو به خود جذب کند. برای اطمینان از خرید یک محصول کاربردی، پیشنهاد میکنیم کودکان و خوانندگان، از این سری آموزشی شاد و سرگرم کننده در جهت ارتقا زبان انگلیسی نهایت بهره را ببرند و برای آشنایی با موضوعات کودکانه، کاربردی و سرگرم کننده به موارد زیر توجه کنند: مسائلی مثل مدرسه رفتن، بیان احساسات و عواطف، شناسایی اجزای خانه، تعطیلات، انجام فعالیت های بدنی، آشنایی با شغل‌ها و جشن ‌شادی


ویژگی های کتاب آموزش زبان First Friends 3

 طراحی جذاب: کتاب موردنظر از سه فایل مجزا از سطح ابتدایی تا پیشرفته با یک طراحی جذاب و رنگارنگ تشکیل شده، تا بتواند زبان آموزان خردسال رو نسبت به یادگیری زبان انگلیسی بسیار مشتاق کنن و از حالت کسل کننده برای بچه ها درآید.

CD صوتی برای آشنایی با مهارت شنیداری: در این کتاب، پیش زمینه‌های شعر، آهنگ و موسیقی در فایل های DVD و CD گرداوری شده‌اند.

 برنامه آموزشی منظم: از آنجا که هر کتاب استاندارد، یک دوره آموزشی دو ماهه داره، زبان آموزان خردسال، با مطالعه مدون و منظم این کتاب می تونن به اهداف و ایده‌آل های خود درباره‌ی یادگیری زبان انگلیسی به سرعت برسند.

آموزش متفاوت زبان: استفاده از تصاویر و مرتبط کردن عکس ها با موضوع آموزش داده شده، باعث میشه، کودکان سریعتر به سطحی برسن که از یادگیری زبان لذت ببرن، که این امر خود موجب متفاوت شدن محتوای این کتاب با سایر کتاب های هم سطح شده است.

دید کلی درباره ی کتاب انگلیسی کودکانه فرست فرندز

این کتاب دارای 10 درسه که موضوعات آن برای کودکی که هنوز درک درستی از محیط اطراف نداره و شاید قادر به خواندن و نوشتن هم نباشه، بسیار مناسب و دوست داشتنیه، از این رو کودکان می تونن نقاشی های بسیار جذاب طبق سلایق خود بکشند و معادل انگلیسی کلمات را در کنار آن بنویسن که با این روش کودکان می تونن به راحتی محتوای غنی کتاب را به راحتی فراگیرند و همراه با بازی ها و سرگرمی های موجود در کتاب، علاقه خود را چند برابر کنند.