021-36026572

Magic times 2

Magic times 2

Magic times 2

1403/04/31
دسته بندی:
سطح خردسالان
Student Book & Work book

 معرفی کتاب مجیک تایم 2 ویرایش دوم / Magic time 2 2nd 

Magic time 2 2nd آخرین سطح از مجموعه دو جلدی مجیک تایم می باشد که بعنوان یک کتاب ضروری برای شروع یادگیری زبان مورد استفاده قرار می گیرد، این کتاب در انتشارات جهانی آکسفورد با همکاری نویسندگان معروف بنام های Kathleen Kampa و Charles Vilina چاپ و منتشر شده است. زبان آموز می تواند با استفاده از کتاب فوق خود را برای رفتن به سطح پیشرفته تر (مجموعه انگلیش تایم) آماده سازد. مجموعه Magic Time با استفاده از روش های نوین توانسته کودکان زیادی را به خود جلب کند و آن ها را واردار به فراگیری زبان از طریق انجام حرکات فیزیکی یا همان TPR نماید. TPR یا همان Total Physical Response یکی از موثرترین متد های تدریس زبان انگلیسی به کودکان می باشد که در آن مدرس لغات موجود در کتاب را با استفاده از بدن خود آموزش می دهد و از کودکان نیز می خواهد در هنگام گفتن آن واژه، حرکت مربوط به آن را انجام دهند. برای مثال کلمه Stand Up را با بلند شدن از روی صندلی خود به زبان آموزان آموزش می دهد و در هنگام پرسش نیز از آن ها می خواهد تا به هنگام شنیدن این لغت از جای خود بلند شوند.

اهداف و تمرکز کتاب Magic Time 2 Second Edition

از مهم ترین و متمرکز ترین نکات موجود در کتاب مجیک تایم ۲، آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی، سرگرمی و صفحات رنگ آمیزی است که موجب جذب زبان آموزان خردسال می گردد. از موضوعات جذاب و کارآمد کتاب مجیک تایم ۲ می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • مباحثی درباره باغ وحش و آکواریوم
  • صحبت درباره مشاغل
  • نحوه سفارش دادن غذا در رستوران
  • ماجراهای عجیب سفر
  • صحبت درباره تفریح
  • مباحثی درباره آب و هوا

ویژگی های بارز کتاب مجیک تایم 2 ویرایش دوم 

زبان آموزان می توانند مهارت های خود را به همراه تمرین های جذاب موجود در کتاب تقویت نمایند و از آن ها برای ایجاد سرگرمی و عدم ایجاد یکنواختی استفاده نمایند. سی دی صوتی برای ارائه فایل های شنیداری در کنار کتاب دانش آموز آورده شده است، لازم به ذکر است که فایل های شنیداری دارای آهنگ های کودکانه می باشد. چارت های ارائه شده برای زبان آموزان دارای ایده ها و پیشنهاداتی است که زبان آموزان را به انجام فعالیت های فیزیکی سوق میدهد. ارائه یک کتاب تمرین به نام workbook برای Magic Time 2؛ زبان آموزان برای تثبیت شدن مطالب در ذهن خود باید سوالاتی را به صورت تمرینی و کتبی در کتاب workbook خود حل کنند.