021-36026572

Objective Advanced

Objective Advanced

Objective Advanced

1403/04/31
دسته بندی:
سطح جوانان
مناسب دوره FCE

کتاب Objective Advanced کتاب ابجکتیو ادونس

کتاب Objective Advanced Fourth Edition کتاب ابجکتیو ادونس که در سال ۲۰۱۵ منتشر گردیده است. Objective Advanced 4th Edition برای سطوح CAE ( سطح Advanced Course) ویژگی های جدیدی را به داوطلبان آزمون انگلیسی دانشگاه کمبریج ارائه می دهد و آن ها را برای رسیدن به سطح C1 کمک می کند. این مجموعه به صورت درس به درس ارائه گردیده است و تمرکز آن بر روی افزایش دایرۀ واژگان، گرامر و توصیه هایی کاربردی برای موفقیت هرچه بیشتر در آزمون می باشد. این مجموعه نیز به مانند کتاب Objective First شامل Work Book و لوح فشرده می باشد.

کتاب Objective Advanced یکی از منابع مهم برای آزمون cae است. کمبریج منتشر کننده این منبع cae است. کتاب Objective Advanced ، دربردارنده بخش های مختلف برای تقویت مهات های چهارگانه زبان (reading, listening, writing, speaking) است. در هر بخش به اشتباهات رایج زبان آموزان و داوطلبان آزمون زبان انگلیسی cae پرداخته شده. این موضوع باعث می شود خطاهای تکراری بین زبان آموزان تا حد خیلی خوبی از بین برود.

در صورتی که قصد شرکت در آزمون cae و کسب نمره بالای cae را دارید، خرید کتاب Objective Advanced ضروری است.

ویژگی های کتاب Objective Advanced کتاب ابجکتیو ادونس

از دیگر ویژگی های کتاب Objective Advanced می توان به خودآموز بودن آن اشاره کرد. همچنین همراه این مجموعه دو فایل صوتی در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها فضای آزمون را برای شما شبیه سازی می کند که به کمک آن می توانید سطح خود را تعیین کنید. و فایل صوتی دیگر برای افزایش مهارت های شنیداری و تمارین بیشتر به همراه پاسخ در نظر گرفته شده است. نکات دستوری و گرامر از پایه شروع به آموزش شده است. همچنین کتاب کار و کتاب دانش آموز نیز در Objective Advanced جدا از هم می باشند. کتاب نامبرده منبع اصلی آزمون کمبریج می باشد که کاملا می تواند شما را برای آزمون پیش رو آماده کند.