021-36026572

Objective Proficiency

Objective Proficiency

Objective Proficiency

1403/04/31
دسته بندی:

        
        
       

کتاب Objective Proficiency

کتاب Objective Proficiency کتاب ابجکتیو پروفشنسی ، توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است. یک ویژگی بسیار خوب این کتاب این است که بهترین راهنما برای داوطلبان شرکت در آزمون cpe است. در ابتدای Objective Proficiency، زبان آموز با بخش های مختلف و محتویات آزمون cpe آشنا می شود. Objective Proficiency، هر چهار بخش cpe (reading, listening, speaking, writing) را با جزئیات ریز شرح داده است. سپس در ادامه در 20 بخش به آموزش و تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی پرداخته است. در Objective Proficiency بخش های برای مرور و cpe grammar نیز وجود دارد. این بخش ها برای پیشرفت سریع تر زبان آموز بسیار مهم و کلیدی است.
در کل کتاب Objective Proficiency (کتاب ابجکتیو پروفشنسی )، یکی از مهم ترین منابع برای آزمون زبان انگلیسی cpe است. بنابراین، اگر قصد شرکت در آزمون زبان cpe و کسب نمره بالا در  cpe دارید، خرید کتاب  Objective Proficiency یشنهاد می شود. حتی اگر هنوز در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، می توانید از منابع زبان این کتاب استفاده کنید. لازم نیست صرفا داطلب شرکت در آزمون cpe باشید. می توانید از منابع زبان انگلیسی برای پیشرفت در مکالمه و درک مطلب استفاده کنید. با تمرین مداوم و پشتکار به زودی متوجه پیشرفت سطح زبان خود می شوید.

ویژگی کتاب Objective Proficiency

 • کتاب پیش رو برای آزمون CPE تهیه گردیده است و نیاز زبان آموزان را برای کسب نمره مطلوب در این آزمون برآورده می سازد.
 • CPE پیشرفته ترین و بالاترین سطح امتحانات بین المللی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج می باشد که در سطح C2 یا آخرین سطح شورای اروپا (Council of Europe) و همچنین سطح ٣ یا پیشرفته ترین سطح مدارک ملی بریتانیا می باشد.
 • CPE مخصوص کسانی است که مهارتهای زبانی پیشرفته انگلیسی را فرا گرفته و قادرند در تمام موقعیت های ارتباطی زبان انگلیسی به خوبی ایفای نقش کنند.
 • مطالعه این کتاب مفید را برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون CPE دارند پیشنهاد می کنیم. موفق باشید.