021-36026572

مهد دوزبانه فرهنگ نوین

مهد دوزبانه فرهنگ نوین
1403/01/26
دسته بندی:

مهد دوزبانه فرهنگ نوین

امروزه یکی از دغدغه هایی که والدین در ایران دارند یادگیری زبان انگلیسی فرزندانشان است، به همین خاطر از همان دوران کودکی به فکر آموزش زبان انگلیسی کودکانشان هستند. آموزش زبان دوم مثل هر آموزش دیگری بهتر است از زمان کودکی آغاز گردد،  آموزش زبان انگلیسی به کودکان به عنوان زبان دوم ، به خودی خود موجب پرورش هوش و استعداد کودکان می گردد.
تدریس در مهد دوزبانه فرهنگ نوین به گونه ای است که کودکان همانند زبان مادری و به صورت غیر مستقیم آموزش می بینند ، این بدین معناست که همراه با فعالیت های روزانه، بازی، سرگرمی، ویدئو، کارتن و... می باشد، مهد زبان مرکزی عالی با محیطی شاد برای آموزش کودکان شما می باشد. با استفاده از مدرن ترین شیوه های آموزشی زبان انگلیسی و کادری مجرب در تلاش است تا محیط آموزشی عالی را برای فرزندان شما به وجود بیاورد. مزیتی که مهد دو زبانه  نسبت به سایر مهد ها دارد این است که دیگر شما نگران پیش دبستانی فرزندانتان نخواهید بود و فرزندانتان می توانند ادامه تحصیلات زبان خود را داشته باشند .
این مهد مناسب والدینی هست که دوست دارند فرزندانشون از سنین کم یادگیری زبان را آغاز کنند تا یادگیری و درک زبان انگلیسی در سنین بالا تر خیلی آسان و سریع تر انجام شود و هم برای شروع مدرسه آمادگی بیشتری داشته باشند.
پس به فکر این نباشید که فرزند دلبند شما خیلی سن کمی برای مهد دارد چون فقط و فقط طراحی شده برای کودکانی که هنوز مدرسه را شروع نکردند و آنها را کامل  برای فعالیت های فارسی و انگلیسی آماده میکند.