021-36026572

کتاب های مورد استفاده در آکادمی

کتاب های مورد استفاده در آکادمی
1403/01/26
دسته بندی:

کتاب های مورد استفاده در آکادمی

کتاب های دوره خردسالان مقدماتی :

شاید بتوان Show & Tell را یکی از مقدماتی ترین آموزش های زبان انگلیسی دانست. این مجموعه با تصاویر جذاب و به شیوه ساده زبان انگلیسی را به همراه فایل صوتی به زبان آموزان خردسال 5 و 6 ساله آموزش می دهد. این مجوعه در 2 کتاب تقسیم می شود هر کتاب شامل 10 درس است که به موضوعات ساده و روزمره می پردازد.

والدین می توانند در کنار دانش آموز به تمرین و کمک به یادگیری بهتر این مجموعه بپردازند.همچنین در سطح یک این مجموعه یک کتاب الفبا ارائه شده تا زبان آموز ابتدا با حروف زبان انگلیسی آشنا شده و سپس به یادگیری دروس بپردازند.


کتاب های دوره خردسالان متوسط :

اگر میخواهید کلاس شاد و مولدی داشته باشید، از مجموعه کتاب های First Friends استفاده کنید! این مجموعه در سه کتاب ارائه شده و برای کودکان 7 تا 8 سال تالیف و نگاشته شده است که مطالعه و استفاده از آن بسیار آسان است.

این مجموعه روش تدریس پنج مرحله ای دارد که یادگیری زبان و تقویت مهارت ها را به همراه دارد.


کتاب های دوره خردسالان پیشرفته:

کتاب های آموزشی Magic Time، دوره سه سطحی برای زبان آموزان بین 8 تا 10 است که یادگیری زبان انگلیسی و الفبا را به تجربه ای سرگرم کننده و لذت بخش تبدیل می کند.

کتاب های OXFORD Magic Time ساختار قوی، منسجم و مشخصی دارند که باعث می شوند مدرسان به راحتی تدریس کنند، زبان آموزان به راحتی یاد بگیرند، محیط، فضای کلاس و روش های آموزش و یادگیری دوستانه، صمیمی و سرگرم کننده باشند.

با کمک آهنگ ها، بازی ها و داستان ها، زبان آموزان کودک می توانند خیلی زود و با اعتماد به نفس کافی در زندگی روزمره از زبان انگلیسی استفاده کنند و الفبای لاتین را بفهمند.  کتاب های دوره نوجوانان:

کتاب های آموزشی Family and Friends مجموعه کتاب های آموزش ابتدایی زبان به کودکان و نوجوانان و در سطح پایه است. این کتاب هفت سطح دارد و برنامه آموزشی فوق العاده قوی شامل زبان، صداشناسی و آموزش های اجتماعی را پوشش می دهد.

با توجه به گفته وبسایت آکسفورد، هیچ کتابی به اندازه Family and Friends مزایای آموزشی در اختیار شما قرار نمی دهد. این کتاب برنامه آموزشی قوی ارائه می کند و تمرکز آن روی مکالمات واقعی و نگارش متون است.

علاوه بر موضوعات آموزشی، مجموعه ای کامل و فوق العاده شامل محتوای چاپی و منابع دیجیتالی برای هر شیوه تدریس و هر سبک یادگیری مناسب است و زبان آموز، مدرسان و والدین می توانند از این کتاب ها استفاده کنند و از هر نظر آموزش را پشتیبانی می کند این کتاب برای سنین 11 تا 15سال است .


این مجموعه شامل 6 کتاب که هرکدام دارای 15 درس میباشند.

کتاب های دوره نوجوانان نیز شامل دوره پیشرفته میشوند که از سری کتاب های TOPNOTCH در این کلاس ها استفاده میشود که در 3 کتاب خلاصه میشوند.

این سری کتاب ها پله ای به سمت سطوح پیشرفته اند که با محیط جذاب و طرح های دروس که زبان آموزان را از سطح A1 به B1 میرساند.